:: Dětské potřeby
Dětské potřeby

DĚTSKÉ POTŘEBY

Mateřství je nejkrásnější období v životě ženy. . .
Prodej na splátky Chicco, Römer, Cam, Moon, Tako
Jak nakupovat   FAQ   Nákup na splátky   Doprava   Záruka   Kontakt   Velkoobchod
Přihlásit : : Nový zákazník

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ SKLADU - SLEVY 14% NA VŠECHNO ZBOŽÍ


Vyhledávání
 
  ***
 
 

Dětské potřeby
  Kočárky
Golfky
Sportovní kočárky
Kombinované kočárky
Hluboké kočárky
Kočárky pro dvojčata
Sady kočárků
Trojkolky
   - Příslušenství ke kočárkům

Krosničky a klokánky

Autosedačky
Autosedačky 0-13kg
Autosedačky 9-18kg
Autosedačky 9-36kg
Autosedačky 15-25kg
Autosedačky 22-36kg
   - Příslušenství k autosedačkám

Cyklosedačky

Dětský nábytek
Postýlky
Cestovní postýlky
Lehátka
Ohrádky
Chodítka
Jídelní židličky
Přebalovací pulty a stoly

Dětská elektronika
Chůvičky
Monitory dechu
Kojenecké váhy
Ohřívačky lahví
Sterilizátory
Teploměry a další

Hračky
Kočárky pro panenky
Kojenecké hračky
   - Hračky pro nejmenší
   - Hračky od 3 měsíců
   - Hračky od 6 měsíců
   - Hračky od 9 měsíců
   - Hračky od 12 měsíců
   - Hračky od 18 měsíců
Odrážedla a tříkolky
Plyšové hračky
Dřevěné hračky
Hračky pro holky
Hračky pro kluky

Kojenecké oblečení
Bryndáky
Podložky a deky
Povlečení
Sluneční brýle
Zavinovačky

Kojenecké potřeby
Kojenecké lahve
Nádobí
Nočníky
Pleny
Vaničky
Dětská kosmetika

Maminka
Spodní prádlo

 
 

Výrobci dětského zboží
  B&B
Baby Welt
Bébé-Confort
Bengy
Britax
Cam il Mondo
Chicco
Cybex
Delta Diffusion
Deltim
Eurokids
Firstwheels
Fisher Price
For Little
Freeline
Glück
Klupś
Korbell
Maxi-Cosi
Merri Tots
Moon
Neonato
Nuk
Ofrat
Petra Electric
Playgro
Premaxx
Příslušenství
Römer
Soehnle
Terraillon
Thermobaby
TopCom
Trade Max
Zopa
 
 

Dětský pokoj podle dítěte
 

Dětský pokoj podle dítěte

V dětském pokoji nezapomeňte na detaily
V dětském pokoji víc než kde jinde je třeba dbát na bezpečnost, a proto je dobré předem předvídat. Raději zabezpečte elektrické zásuvky ochrannými kryty, ostré rohy nábytku kulatými plastovými kryty, okna a dveře nebo zásuvky bezpečnostními pojistkami. V případě jednokusových koberců volte protiskluzovou podložku.

Dětský pokoj jako zábava
I když by si mělo dítě chodit hrát především ven, nemělo by se zapomínat ani na pohyb, který dítě může provozovat přímo ve svém království. Obchodní domy překypují různými závěsnými šplhadly, houpačkami, herními prvky atd. Houpadla, sedáky nebo šplhadla rozvíjejí obratnost a přitom splňují přísná pravidla z hlediska bezpečnosti. Navíc svým designem dotvářejí charakter dětského světa.

Variabilní nábytek v dětském pokoji
Abychom nemuseli neustále pořizovat nové kusy nábytku, je vhodné pořídit dítěti variabilní nábytek, který je možné v případě potřeby kdykoli přestavět, přesunout a upravit. Navíc jednotlivé kusy nábytku spolu ladí…

Dětský pokoj patří snad k nejvíce proměňovaným místnostem, který odráží osobnost a věk dítěte. Jiné vybavení pokojíčku bude vyžadovat batole či předškolák a jiné student středoškolák.

Dětský pokoj roste
Dítě v prvních měsících nepotřebuje vlastní pokoj, protože většinu času prospí v dětské postýlce u rodičů. Ale i tak by už rodina měla myslet na dobu, kdy dítě bude růst a potřebovat svůj vlastní hrací kout.

V dětském pokoji se stává dítě průzkumníkem
V batolecím věku se dítě stává vlastním průzkumníkem prostoru. Pravda – nejdřív si prostor „ohmatává” po čtyřech, a o to větší pozornost je třeba věnovat detailům, aby byl pokojíček dostatečně bezpečný.

Dětský pokojíček můžeme začít zařizovat hned
I když novorozenec nepotřebuje ještě svůj vlastní prostor, musí už rodina počítat předem s tím, že ho jednou potřebovat bude. Dítě začíná zpravidla spát samostatně až mezi rokem a půl až dvěma. A potom teprve začíná pokoj s dítětem růst.

Kde situovat dětský pokoj
Místnost dětského pokoje by měla být patřičně velká, světlá a větratelná. Okna by neměly být situovány do příliš hlučného prostředí, aby dítě nebylo při spánku moc rušeno.

Jak roste vybavení dětského pokoje
Na počátku postačí dětská postýlka, stolek pod přebalovadlo, skříně na oblečení a další nezbytnosti. Později ještě přibude dětský stůl, šatní skříň, regály na hračky. Nezapomeňte vybrat i správné rostliny.

Vybavení dětského pokoje pro školáka
S rostoucím dítětem se budou měnit také požadavky na pokoj. Nejrazantnější přeměnu pokoje bude třeba udělat pro předškoláka, kdy bude muset přibýt pracovní místo a regály na knížky. Psací stůl a židli je nutné vybírat obezřetně, protože musí splňovat všechny požadavky ergonomie (pro správný vývoj dítěte). Ideální je volit psací stůl s nastavitelnou výškou a kancelářskou židli pro děti.

Dětský pokoj zahrnuje všechno…
V dětském pokoji se odehrává mnoho činností. Dítě si v něm hraje, učí se, získává nové poznatky o světě, odpočívá, spí. Dětský pokoj by měl být navržen tak, aby podporoval zdravý psychický a duševní vývoj dítěte. Měl by být zařízen nejen bezpečně, s vkusem a fantazií, ale také by měly být jednotlivé zóny pro hraní, spaní či učení pomyslně odděleny. Pokud se v pokoji nachází více dětí, pak se jistě bude bojovat o každý kousek volného místa. V bytech s vyššími stropy můžete volit poschoďové postele nebo zvýšená lůžka s úložným prostorem. Začínají být také aktuální výsuvné postele či sklápěcí stoly apod. Dětský nábytek by měl být navržen tak, aby se dal kdykoliv upravit, přesunout a přestavět.

Dětský pokojíček odráží svého majitele
Nábytek a charakter dětského pokoje by měl odrážet také svého majitele. To, jaké má záliby, zda se jedná o dívku či chlapce apod. Nechte také zapojit tvůrčí fantazii dítěte a nezakazujte mu oblíbené plakáty či fotky. Vám možná připadají, že se všichni rapeři stejně odporně šklebí a mají stejnou hromadu tetovaní, ale věřte tomu, že vaše dospívající dítě je zpěvák ekvivalentem menšího boha.


(14.03.2008)
 
 

Akční ceny
 
 
 

Nepřehlédněte
 
NÁHRADNÍ AUTOSEDAČKA

Pokud budete nuceni autosedačku zakoupenou u nás reklamovat, dostanete náhradní sedačku ve stejné velikostní kategorií tak, aby jste s Vaším dítětem byli stále mobilní!
 
 

Kontakt
   
 

DĚTSKÉ-POTŘEBY - Široká nabídka dětského zboží za nízké ceny.
| sitemap.xml